درباره ما

فروشگاه فوتون

logo
ثبت نام
سه شنبه 5 تیر 1403 05:14:02

درباره ما

ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی فوتون است. باتوجه به نگاه بلند مدیریت این مجموعه جناب آقای امیر راد برای دستیابی به موفقیت، تنها راه رسیدن به اهداف خود را در جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می دانیم.

خط مشی

تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش ما بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.

حرفه ای بودن: عرصه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیروی انسانی دارد.

محصولات معتبر: گروه امنیتی فوتون با ارائه دوربین های مداربسته با برندهای معتبر و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.

تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط

فوتون به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. اهتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با صرف کمترین هزینه ممکن برای نمایندگان این شرکت است.

تجهیز نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی:

اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از جمله تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته:

ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.

ارائه خدمات تعمیر و نگه داری سیستم های حفاظتی:

اولویت اصلی فوتون در ارائه خدمات، تعمیر، نگهداری و نصب دوربین مداربسته برای مشتریان خود شرکت است. اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز برآورده می کند.

ارائه دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مداربسته برای نمایندگان فروش

ارائه دوره های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره وری نمایندگان این شرکت صورت می گیرد.